Jezdecký kroužek pro děti

Kroužek se zaměřením na péči o koně, výuku jízdy, práce ze země, vyjíždky do terénu pro začátečníky i pokročilé od 6 do 18 let

Kroužek probíhá v pracovním týdnu každý den po-pá, odpoledne od 15 nebo 18,30 hodin. O svátcích dopoledne 10-13 dle domluvy.

Na kroužek probíhá zpravidla svoz autem hromadně z parkoviště v Bystrci u Čtyřlístku (také jinak velké parkoviště Zoo, sraz u zastávky busu idos směr Kuřim). Ale můžete si děti klidně dovézt sami, někdo má od Medlánek blíže a povolení na panelovou cestu se dá půjčit na letišti v hospodě U Křivé Vrtule.

Děti pod vedením zkušených instruktorů prožívají rozmanitý program, zapojí se do úklidu po zvířátkách na Farmě, proberou teorii obsahující témata z koňského světa, jezdí na koních, cvičí, průprava ježdění, skoková gymnastika, práce ze země

Platba: 500,- Kč jeden kroužek dle počet lekcí, k 10 dni v měsíci. Např. září má 5 týdnů tedy 2500,-Kč, atd. Využíváme rezervační systém, který vám připomene, že jste přihlášeni.

Omluva 12 hodin předem se dá nahradit jiný den nebo převést do dalšího období od ledna 2022. Kroužek se koná za každého počasí, pouze při extrémním např. vytrvalý déšt, pod -5 st, namrzlý povrch ruším nejpozději hodinu před kroužkem.

Děti jsou řazeny podle pokročilosti a učí jezdit strukturovaně a řádně. Výcvik probíhá na jízdárně, v terénu i teorie. Jsou smíšené, tedy věkově a pokročilostně, aby si mohly děti navzájem pomáhat. Podporuje to týmovou spolupráci.