Naše služby

Co u nás naleznete


Vyjížďky a svezení

Nabízíme vyjížďky pro dospělé s vodičem, nebo bez něj :


- kroková vyjížďka pro začátečníky

- vyjížďka ve všech chodech pro pokročilé

Svezení pro děti od dvou let věku

- na jízdárně

- do lesa

- s vodičem z týmu Farmy, nebo si můžete po zaučení vést koníka sami

Akce pro Vás

Pořádáme programy pro školky, školy a jiné zájmové skupiny, přizpůsobíme se čemukoliv, nebojte se zeptat!


Ve spolupráci s Farmou proběhlo již několik úspěšných akcí :

oslava výročí cukrárny v Kníničkách a Dětský den

návštěva zájmových skupin, školek, dětských skupin

vožení dětí v parku u Šelepky

Máte-li zájem o spolupráci, oslovte nás.

Individuální a skupinové lekce

Chcete se naučit jezdit a pečovat o koně ??

U nás se věnujeme komplexnímu rozvoji adeptů jezdectví. Naučíte se o koně postarat, ovládat jej ze země i ze sedla pod vedením zkušených instruktorů s několikaletou praxí výuky.
Lekce se střídavě odehrávají ze země, na jízdárně i v terénu.

Kroužky pro děti

Kroužek se zaměřením na péči o koně, výuku jízdy, práce ze země, vyjíždky do terénu pro začátečníky i pokročilé od 6 do 18 let


Kroužek  probíhá v pracovním týdnu každý den po-pá, odpoledne od 15 nebo 18,30 hodin. O svátcích dopoledne 10-13 dle domluvy.    

Na kroužek probíhá zpravidla svoz autem hromadně z parkoviště v Bystrci u Čtyřlístku (také jinak velké parkoviště Zoo, sraz u zastávky busu idos směr Kuřim).  Ale můžete si děti klidně dovézt sami, někdo má od Medlánek blíže a povolení na panelovou cestu se dá půjčit na letišti v hospodě U Křivé Vrtule.                                                 

Děti pod vedením zkušených instruktorů prožívají rozmanitý program, zapojí se do úklidu po zvířátkách na Farmě, proberou teorii obsahující témata z koňského světa, jezdí na koních, cvičí, průprava ježdění, skoková gymnastika, práce ze země

Platba:  500,- Kč jeden kroužek dle počet lekcí, k 10 dni v měsíci. Např. září má 5 týdnů tedy 2500,-Kč, atd.  Využíváme rezervační systém, který vám připomene, že jste přihlášeni.

Omluva 12 hodin předem se dá nahradit jiný den nebo převést do dalšího období od ledna 2022. Kroužek se koná za každého počasí, pouze při extrémním např. vytrvalý déšt, pod -5 st, namrzlý povrch ruším nejpozději hodinu před kroužkem.

Děti jsou řazeny podle pokročilosti a učí jezdit strukturovaně a řádně. Výcvik probíhá na jízdárně, v terénu i teorie. Jsou smíšené, tedy věkově a pokročilostně, aby si mohly děti navzájem pomáhat. Podporuje to týmovou spolupráci.


Mini kroužky a rodinné programy

Pro rodiče dětí v předškolním i jiném věku máme škálu možností, jak společně prožít okamžiky na naší Farmě.

Mini kroužek pro děti s rodiči si užijete spolu, koníka si vyčistíte a následuje jízda např. do lesa. program se uzpůsobuje počtu dvojic a dalším okolnostem.

Rodinný program je služba na míru pro sourozence, či jinak příbuzné děti i jejich rodiče. Obsahuje opět péči o koníky a jízdu na jízdárně, nebo do lesa. Koná se většinou v sobotu dopoledne nebo odpoledne po domluvě.