Aktuální dění na Farmě

Zdravíme všechny v novém roce 2023 a děkujeme za vaši dosavadní přízeň, vypsány termíny na tábory na léto 2023. Můžete se začít přihlašovat dle instrukcí. Za všechny na Farmě přejeme jen to dobré nejen do nového roku a přežití zbytku zimy.

Aktuálně máme ve dvou turnusech na letní tábory u koní volná místa- od 4.7 dvě a od 15.8 pět, odhlásilo se pár dětí k datu platby. Více info sekce tábory.

Nově jarní příměstský tábor v termínu od 7.3 do 11.3. 2022. Program bude uzpůsoben počasí, počet míst omezen. Můžete se hlásit i na jednotlivé dny ( cena 800,- Kč) nebo celý týden 3900,-Kč. Informace jsou stejné jako u podzimního níže. Včetně nahlašování na email.

Vyhlašujeme na dny 27.-29.10 oblíbený příměstský tábor, informace platí jako u letních táborů, jen je třeba přihlédnout k počasí a místo plavek:-) dětem přibalit teplejší oblečení, bundy a teplé boty. Vzhledem k novému zázemí přidáme dětem i výuková videa, místa jsou primárně určena dětem z kroužků a doplníme absolventy letních táborů a poté...

Fungujeme v normálním režimu a je šance se k nám objednat, v souvislosti s rozvolněním máme volná místa v kroužcích v týdnu i v sobotu mezi 10-15 hod na jakoukoliv aktivitu uvedenou ve službách, v neděli je pro koně provozní volno, tedy nejezdíme...děkujeme za vaši přízeň.

Od 1.1.2021 se naše farma stává plátcem DPH a s tím souvisí nový ceník od 1.3.2021. Nadále trvá nouzový stav u nařízení vlády, tedy pro veřejnost jsme mimo provoz. Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

Zdravíme vás z farmy a přinášíme vyjádření k aktuální situaci.. Jsme nuceni v rámci vládních opatření omezit provoz na minimum, proto jsou až do odvolání zrušeny jezdecké kroužky pro děti a vstup do areálu je pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení a doufáme, že přísná opatření budou brzy zmírněna a společně se znovu sejdeme. :)
Přejeme pevné...

Máme pro vás několik aktualit, od září 2020 se zvedly ceny kroužků na 400,- a tábory budou stát 700,-den, týká se i plánovaných podzimních a případně volných dní-svátků, pokud budou vypsané.

Všechny vypsané turnusy příměstských táborů jsou obsazené a po prosbě pár maminek z Komína jsem přidala termín od 29.6 do 3.7. takže se můžete hlásit, je 12 nových míst.

Dnes došlo k úpravě cen za individuální výcviky, vyjížďky i permanentky. Kroužků a táborů se nedotklo.